Alban Skënderaj dhe Miriam Cani japin lajmin e bukur: Së shpejti prindër për herë të dytë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:30 20-06-2019 Alban Skënderaj dhe Miriam Cani japin lajmin e bukur: Së shpejti prindër për herë të dytë

Këngetari shumë i dashur për publikun shqiptar Alban Skënderaj ka ndarë mbrëmë lajmin e bukur.

 

Këngëtari ka mbajtur koncertin e tij recital në Prishtinë, ndërsa ka thënë live për publikun si ai dhe Mirimai do të bëhen së shpejti prindër për herë të dytë.

Përpara se të interpretonte këngën 'Dhurata' me Miriamin Skënderaj tha: 'Këtë këngë ja kushtojmë vajzës sonë Ameli dhe një engjëlli që po vjen në jetë'.

Pas këtij lajmi publiku ka shpërthyer në duartrokitje. Gjatë muajit maj Albani dhe Miriami u kurorëzuan në martesë në Maldive.

vajza-e-albanit.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099778175354004
array(1) { ["section"]=> string(95) "alban-skenderaj-dhe-miriam-cani-japin-lajmin-e-bukur-se-shpejti-prinder-per-here-te-dyte-168947" }