Alban Skënderaj dhe Miriam Cani, një foto sa mijëra fjalë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:18 25-03-2015 Alban Skënderaj dhe Miriam Cani, një foto sa mijëra fjalë Postimi i Alban Skënderaj në ''Facebook''

Një foto e Alban Skënderaj dhe Miriam Canit flet sa për mijëra fjalë. Të dy së bashku pozojnë të kapur prej dore dhe plot lumturi.

Alban Skënderaj ka postuar foton me të dashurën e tij të zemrës, pak para se të dilnin në spektaklin e talenteve ‘’X Factor Albania’’ në TV Klan.

Foton e ka postuar në profilin e vet Albani, duke shtuar edhe një zemër, në shenjë dashurie për ‘’rivalen’’ në jurinë e talenteve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026097059249878
array(1) { ["section"]=> string(61) "alban-skenderaj-dhe-miriam-cani-nje-foto-sa-mijera-fjale-6887" }