Alban Skënderaj, dhurata që dhëndri i bën nuses në ceremoninë e dasmës (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:11 29-07-2016

Në ditën e dasmës, një dhëndër në Prishtinë ka menduar për surprizën më të mirë që mund t’i bënte gruas së tij dhe ku ka më mirë se këngëtari i preferuar.

Në një prej hoteleve më luksoze ku po kurorëzon dashurinë një prej drejtorëve të bankave private në vend me kapital vendor, dhëndri ka befasuar nusen e tij në mënyrë unike. Ai nuk i ka treguar nuses për prezencën e këngëtarit Alban Skenderaj, i cili ka nisur të këndoj live në ceremoni kur çifti ka hyrë brenda në sallë, shkruan Prive.

Nusja ashtu si shumë shqiptarë të tjera është një fanse e madhe e këngëve të Albanit. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024411916732788
array(1) { ["section"]=> string(81) "alban-skenderaj-dhurata-qe-dhendri-i-ben-nuses-ne-ceremonine-e-dasmes-video-48155" }