Alban Skënderaj nis turin e koncerteve në 6 shtete të SHBA-ve

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:36 23-10-2016 Alban Skënderaj nis turin e koncerteve në 6 shtete të SHBA-ve

Këngëtari Alban Skënderaj do të nisë shumë shpejt turin e koncerteve në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Albani do të mbajë koncerte në Çikago, Florida, Miçigam Konektikat, Nju Jork dhe Boston gjatë muajit nëntor. “Gati për një super eksperiencë ..”, shkruan ai.

Scredafeqqegqetgegegot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099771022796631
array(1) { ["section"]=> string(67) "alban-skenderaj-nis-turin-e-koncerteve-ne-6-shtete-te-shba-ve-57164" }