Alban Skënderaj pranë Miriam Canit, çifti pret ardhjen në jetë të fëmijës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:43 19-11-2015 Alban Skënderaj pranë Miriam Canit, çifti pret ardhjen në jetë të fëmijës

U komentua shumë në rrjete sociale dhe portale largësia mes Miriam Cani dhe Alban Skënderaj në një kohë kur çifti është në pritje të ardhjes në jetë të fëmijës së tyre të parë, madje nuk munguan as keqkuptimet, por të cilat u hodhën poshtë pasi u mësua se Albanit iu desh të largohej drejt Italisë për shkak të problemeve shëndetësore të vëllait të tij.

Megjithatë, sot, pasi kanë kaluar momentin e vështirë familjar, Albani dhe Miriami kanë postuar një foto ku së bashku shprehen mjaft të lumtur.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021949052810669
array(1) { ["section"]=> string(78) "alban-skenderaj-prane-miriam-canit-cifti-pret-ardhjen-ne-jete-te-femijes-25755" }