Alban Skënderaj publikon këngën e re, zbuloni vajzën që ka marrë në makinë (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:25 08-07-2016

Alban Skënderaj sapo ka publikuar këngën e tij më të re, titulluar ‘’Engjëll’’.

Dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe, që në makinë me Albanin të ishte Mirjami, dashuria e jetës së tij.

Shijoni këngën dhe klipin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.040356874465942
array(1) { ["section"]=> string(85) "alban-skenderaj-publikon-kengen-e-re-zbuloni-vajzen-qe-ka-marre-ne-makine-video-45956" }