Albana Osmani e shqetësuar, ju fton të protestoni për një kauzë të rëndësishme

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:42 04-12-2016 Albana Osmani e shqetësuar, ju fton të protestoni për një kauzë të rëndësishme

Albana Osmani shprehet e shqetësuar për situatën aktuale në Shqipëri, për ushqimet pa kontroll si dhe për ajrin e ndotur. Moderatorja u bën thirrje të gjithëve që të protestojnë bashkë me të për t'u sensibilizuar.

“Protestoj kundër ndotjes së ajrit, kundër ushqimeve pa kontroll dhe jashtë standardeve. Posto dhe ti një foto ne llogarite e tua ne rrjetet sociale , me maskë ose dorën para ,e protesto për shëndetin tënd!! Epidemia e shekullit-kanceri po mer jete njerezish ne ktë vend.#EDUAVETENDHETESHTRENJTETEMI@denisdyrnjaja Flm per sensibilizimim!”,-shkruan moderatorja.

albana.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032616853713989
array(1) { ["section"]=> string(83) "albana-osmani-e-shqetesuar-ju-fton-te-protestoni-per-nje-kauze-te-rendesishme-61579" }