Albana Osmani largohet nga Top Channel? Ja si qendron e vërteta

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:23 03-05-2019 Albana Osmani largohet nga Top Channel? Ja si qendron e vërteta

Në media të ndryshme ka qarkulluar ditën e sotme lajmi se moderatorja e njohur Albana Osmani do largohet nga Top Channel për t’u marrë me një projekt tjetër.

Sipas tyre, Albana do jetë pjesë e një radio të re, e cila do të jetë online dhe do të njihet si ‘O1Radio’.  Vetë moderatorja e ka konfirmuar me anë të disa postimeve në rrjetet sociale.

Ndërsa për lajmin se ajo do largohet nga Top Channel, Osmani është shprehur se nuk do largohet, përkundrazi do shtojë ëndrrat e saj.

‘Nuk do largohem nga Top Channel. Unë do shtoj ëndrrat e mia. Nuk do ti heq ato. O1Radio Turn on your Life. #soon’, shkruan Albana në ‘Instastory’.

 Screenshot_4.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069880485534668
array(1) { ["section"]=> string(69) "albana-osmani-largohet-nga-top-channel-ja-si-qendron-e-verteta-162833" }