Albana Osmani: Po të isha djalë do të ngacmoja të dashurën e Getoarit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:06 25-09-2016 Albana Osmani: Po të isha djalë do të ngacmoja të dashurën e Getoarit

E ftuar në puntatën e kësaj jave në Thumb ishte dhe moderatorja Albana Osmani.

Ajo i bëri dëshirën realitet babait të saj, i cili ishte shprehur pak ditë më parë se dëshironte që Osmani të ishte djalë dhe për këtë, Albana u “kthye” në djalë gjatë intervistës.

E pyetur nga Aulona se cilit prej çunave të showbizz-it do t’ja ngacmonte të dashurën, moderatorja është përgjigjur se nën shënjestër do të kishte të dashurën e Getoarit, Marina Vjollcën. “Të dashurën e Getoarit mor burrë!”, - përgjigjet moderatorja duke bërë shenjë më duar për të treguar madhësinë e gjoksit. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021520853042603
array(1) { ["section"]=> string(74) "albana-osmani-po-te-isha-djale-do-te-ngacmoja-te-dashuren-e-getoarit-54028" }