Albana Osmani prezanton dashurinë e saj të madhe me anë të një fotoje

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:06 25-01-2017 Albana Osmani prezanton dashurinë e saj të madhe me anë të një fotoje

Moderatorja Albana Osmani na ka prezantuar me dashurinë e saj, dhe nuk është një dashuri dosido, por piktura.

Albana ka treguar dhe më parë se përveçse një moderator e zonja është dhe një piktore shumë e aftë.  Më parë ajo ka publikuar disa piktura të saj që "të lënë pa fjalë".

 yugthukg.png

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010340929031372
array(1) { ["section"]=> string(75) "albana-osmani-prezanton-dashurine-e-saj-te-madhe-me-ane-te-nje-fotoje-66658" }