Albana Osmanit i rastis të jetë komshie me Messin. Ç’nuk bën për t’i rënë në sy por ai...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:13 27-07-2016 Albana Osmanit i rastis të jetë komshie me Messin. Ç’nuk bën për t’i rënë në sy por ai...

Moderatorja Albana Osmani di të jetë gjithnjë interesante.

Këtë herë na ka rrëfyer se në Barcelonë, aty ku po kalon pushimet këto ditë është ngjitur me yllin e futbollit botëror Leo Messi.

Albana ka bërë gjithçka për t’i rënë në sy por ai...s’ka reaguar fare.

“Kam 10 min ne kte poze mu ngroh dhe gota e ujit qe kam ne dore Messi si komshi qeka shume i nershem snuk - hic-fare”, shkruan moderatorja gjithë humor.

mess.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027972936630249
array(1) { ["section"]=> string(91) "albana-osmanit-i-rastis-te-jete-komshie-me-messin-c-nuk-ben-per-t-i-rene-ne-sy-por-ai-47857" }