Albana Shtylla letër Metës: Të rihapet gara për pedagogët e drejtësisë

Publikuar tek: aktualitet, më 19:34 09-03-2017 Albana Shtylla letër Metës: Të rihapet gara për pedagogët e drejtësisë

Sekretarja e Përgjithshme e Kuvendit të Shqipërisë, Albana Shtylla i ka dërguar një letër kreut të Kuvendit Ilir Meta në lidhje me krijimin e institucioneve të reja të drejtësisë.

Albana Shtylla kërkon të rihapet edhe njëherë gara për pedagogët e drejtësisë, pasi nuk plotësohet minimumi i kandidaturave për kandidatët e interesuar në Këshillin e Lartë Gjyqësor dhe Këshillin e Lartë të Prokurorisë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arrestohet çifti shqiptar, vodhën gjëra në vlerë 20.000 euro
Flet gazetari Elvi Fundo: Si më qëlluan me levë pas koke në mes të ditës në Tiranë »
Article Logic
Execution time: 0.011631011962891
array(1) { ["section"]=> string(75) "albana-shtylla-leter-metes-te-rihapet-gara-per-pedagoget-e-drejtesise-71363" }