Albana Vokshi kishte të drejtë, Rama e admiron dhe nuk i shmanget dot

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:56 03-03-2016 Albana Vokshi kishte të drejtë, Rama e admiron dhe nuk i shmanget dot

Mesa duket deputetja demokrate, Albana Vokshi ka pasur të drejtë kur deklaroi se kryeministri Edi Rama e admironte atë.

Gjatë kohës që pritet të nisë seanca plenare, e pezulluar për shkak të negociatave që po zhvillohen për aktet nënligjore, socialistë dhe demokratë janë duke pritur në kafen e Kuvendit së bashku. Në tavolinën ku ishte ulur Vokshi së bashku me deputetet e PDIU dhe PS, Mesila Doda e Olta Xhaçka, është afruar edhe kryeministri Rama.

Nga foto shihet se palët po komunikojnë qetësisht dhe me batuta, sigurisht që në qëndër të diskutimit janë Vokshi me Ramën. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034902095794678
array(1) { ["section"]=> string(74) "albana-vokshi-kishte-te-drejte-rama-e-admiron-dhe-nuk-i-shmanget-dot-34140" }