Albana Vokshi: Rama më admiron, pak ditë më parë më dërgoi sms

Publikuar tek: politike, më 19:03 27-02-2016 Albana Vokshi: Rama më admiron, pak ditë më parë më dërgoi sms

Deputetja e PD-së, Albana Vokshi e ftuar në emisionin “Oktapod” në Vizion Plus ka pohuar se ka vënë re admirimin që kryeministri Edi Rama ka për të. Vokshi u shpreh se Rama shpreh kortezinë e tij nëpërmjet sms-ve me rastin e festave dhe përvjetorëve, madje ajo pranoi se kryeministri e kishte uruar pak ditë më parë për ditëlindje.

Megjithatë, për Vokshin mënyra se si Rama komunikon me femrat është vulgare dhe e papranueshme. Ajo ka deklaruar se nëse kryeministri e krahason sërish me aktoren e njohur amerikane, Pamela Anderson, Vokshi do i drejtohet gjykatës. 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0095100402832031
array(1) { ["section"]=> string(66) "albana-vokshi-rama-me-admiron-pak-dite-me-pare-me-dergoi-sms-33691" }