Albano Bogdo kapet me Arjan Çanin: U bëre milioner duke nxjerrë m*t në televizor

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:02 29-04-2016 Albano Bogdo kapet me Arjan Çanin: U bëre milioner duke nxjerrë m*t në televizor

Aktori i humorit, Albano Bogdo ka bërë një reagim kundër Arjan Çanit dhe emisionit të drejtuar prej tij, Zonë e Lirë.

Çani ka patur të ftuar sot në emision Xhesika Ndoj, Kallashin dhe Gugun, të ashtuquajtura këngëtare. Këtyre personazheve mesa duket u referohet Bogdo kur shkruan: “Eh more Arjan Çani...të lumtë bytha...u bërë milioner duke nxjerrë mut në televizor”.

Reagime të shumta ka patur edhe në rrjetet sociale për personazhet e mbrëmjes te “Zonë e Lirë”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022613048553467
array(1) { ["section"]=> string(85) "albano-bogdo-kapet-me-arjan-canin-u-bere-milioner-duke-nxjerre-m-t-ne-televizor-39077" }