Albën e Big Brother “e sheh zoti në minutë të fundit”, ja sa fitoi dje me Portugalinë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:38 11-07-2016 Albën e Big Brother “e sheh zoti në minutë të fundit”, ja sa fitoi dje me Portugalinë

Ish-konkurrentja e Big Brother Albania, Alba Çobaj ka rezultuar me fat mbrëmjen e djeshme. Besimi ndaj Portugalisë e ka shpërblyer atë me një skedinë fituese.

11000 lekë është shuma e fituar nga prezantuesja e “Gossip Girl”, e cila shkruan e lumtur: “Kur Zoti të shef në minutë të fundit”.

Dhe Alba ka të drejtë, zoti dje nuk paska parë vetëm portugezët. 

13619815_953073101468152_6453467093983807358_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.039766073226929
array(1) { ["section"]=> string(88) "alben-e-big-brother-e-shef-zoti-ne-minute-te-fundit-ja-sa-fitoi-dje-me-portugaline-46167" }