Albërie e kall në dasmë me muzikë popullore, ekspozohet me look-un e saj të ri (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:42 02-08-2016 Albërie e kall  në dasmë me muzikë popullore, ekspozohet me look-un e saj të ri (VIDEO)

Albërie Hatërgjonaj ka qenë e pranishme në një dasmë me muzikë popullore. Ndërkohë që të tjerët këndojnë dhe kërcejnë, ajo ka bërë një video duke përshëndetur fansat e saj dhe duke i prezantuar me modelin e ri të flokëve të saj.

“Kalle Shqipe” shkruan këngëtarja, duke i ftuar dhe miqtë e saj të bëhen pjesë me të edhe pse në mënyrë virtuale.

 

Kalleeeeee shqipe #wedding#

A video posted by Alberie Hadërgjonaj (@alberie_hadergjonaj) on Aug 2, 2016 at 4:41am PDT

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031547069549561
array(1) { ["section"]=> string(89) "alberie-e-kall-ne-dasme-me-muzike-popullore-ekspozohet-me-look-un-e-saj-te-ri-video-48500" }