Albërie Hadergjonaj i “nxjerr” të gjitha jashtë, kë po sfidon ajo

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:12 14-04-2017 Albërie Hadergjonaj i “nxjerr” të gjitha jashtë, kë po sfidon ajo

Albërie Hadergjonaj është një këngëtare që ka filluar të provokojë shpesh me veshjet e saj.

Tashmë pjesë e spektaklit YFSF vjen gjithmonë e veshur shumë ekstravagante, majde herën e fundit me një fustan transparent që gati sa nuk i nxjerr të gjitha jashtë. Ndoshta Albëria ka vendosur të sfidojë Bleonën, të cilën e shohim shpesh në këtë lloj stili?

Për më shumë shikoni videon që Albëria ka postuar në Instagram dhe bëjeni vetë vlerësimin nëse i sfidon apo jo vajzat e reja ajo.

 

 

Faleminderit @nycfashionboutique per fustanin ?Gjithashtu Faleminderit @makeupbyliliismaili per ?❤❤

A post shared by Alberie Hadërgjonaj (@alberie_hadergjonaj) on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.049214839935303
array(1) { ["section"]=> string(68) "alberie-hadergjonaj-i-nxjerr-te-gjitha-jashte-ke-po-sfidon-ajo-75211" }