Albërie Hadërgjonaj jo vetëm anëtare jurie, por tashmë pronare biznesi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:47 27-02-2017 Albërie Hadërgjonaj jo vetëm anëtare jurie, por tashmë pronare biznesi

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj pas rikthimit në Shqipëri po merr pjesë në jurinë e edicionit të dytë të spektaklit ‘Your Face Sounds Familiar’.

Megjithatë, të qenurit pjesë e jurisë së ‘YFSF 2’ nuk është arsyeja e vetme që po e lidh këngëtaren me Shqipërinë. Sot në mbrëmjen e dytë të programit ajo bëri të ditur se ka hapur biznesin e saj të ri. 

Ajo do punojë si agjente shitjesh në agjencinë e saj me të cilin pritet të korrë shumë sukses dhe për këtë këngëtarja shprehet shumë optimiste. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019710063934326
array(1) { ["section"]=> string(75) "alberie-hadergjonaj-jo-vetem-anetare-jurie-por-tashme-pronare-biznesi-70164" }