Albërie Hadërgjonaj paralajmëron se do të ndodhë diçka (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:01 10-10-2016 Albërie Hadërgjonaj paralajmëron se do të ndodhë diçka (Foto)

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj ka paralajmëruar se do të ndodh diçka teksa ka publikuar dhe një foto e veshur tepër ekstravagante dhe e kuruar në maksimum. “Diçka e bukur po vjen”-shkruan këngëtarja duke nënkupruar se do të ndodh diçka e bukur shumë shpejtë. Po çfarë?!

 hadergjonaj.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029528856277466
array(1) { ["section"]=> string(65) "alberie-hadergjonaj-paralajmeron-se-do-te-ndodhe-dicka-foto-55704" }