Albërije Hadërgjonaj feston ditëlindjen, sa vjeç mbush këngëtarja

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:08 15-09-2019 Albërije Hadërgjonaj feston ditëlindjen, sa vjeç mbush këngëtarja

E sotmja është një ditë e rëndësishme dhe e veçantë njëkohësisht për këngëtaren e mirënjohur Albërije Hadërgjonaj.

Këngëtarja feston ditëlindjen dhe bazuar në biografinë që qarkullon në internet, ajo mbush sot 44 vjeçe.

Albërija e ka nisur herët karrierën në muzikë, dhe prej vitesh është pjesë e skenës. Këngtëtarja njihet po ashtu si një ndër femrat më sharmante të ekranit. Shpeshherë ajo tërheq vëmendjen me fizikun e saj.

Screenshot_4-34.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072901248931885
array(1) { ["section"]=> string(71) "alberije-hadergjonaj-feston-ditelindjen-sa-vjec-mbush-kengetarja-178493" }