Alberije Hadërgjonaj humb njeriun e zemrës nga një aksident!

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:59 19-09-2020 Alberije Hadërgjonaj humb njeriun e zemrës nga një aksident! Alberie Hadërgjonaj

Alberije Hadërgjonaj po kalon një moment të vështirë, pasi ka humbur një person të dashur.

Kushëriri i saj është ndarë nga jeta dhe siç shprehet vetë këngëtarja i ndjeri ka qenë shoku i saj më i mirë, teksa e konsideron si ‘vëlla’.

Nëpërmjet një statusi në Facebook, ajo shkruan se ai ka pësuar një aksident me motor, duke i kushtuar atij disa fjalë të ndjera.

Reagimi i ndjerë i Hadërgjonajt

Sot eshte dite zije per gjithe familjen.
Sot humbem sheqerin e familjes 
Une nuk mundem ta besoj dhe ta pranoj kte humbje.
Alberti eshte djali i vajzes se dajes por per mua ishte shoku me i mire 
Sa her mblidheshim ne ver gjat pushimeve verore ne te dy kishim nji mision. Ti gezonim te gjithe e ne menyre te veqant nenat tona qe na rriten jetim!

Alberti sa shume u luta per ty 
Ta kaloje dhe te sheroheshe 
Por Zoti te mori ndoshta per ti lehtesuar dhimbjet..

Miqt e mi Alberti pati nji aksident me motorr dhe fati i keq i tij u lendua shuuume.. Mjeket nw zvicerr ben gjithecka ta shpetonin por nuk paten sukses.
Ju lutem kini kujdes me makina dhe rrini larg motorreve!

Une dua ti ngushelloj familjen ,nanen qe te rriti me shuuume halle,motrat qe te paten driten e synit,vllaun qe ja ke tha krahet miq e dashamir te Albertit.

Me lot ne sy po them lamtumir 
Zoti te shperbleft me parajs

ah.jpg

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012314796447754
array(1) { ["section"]=> string(66) "alberije-hadergjonaj-humb-njeriun-e-zemres-nga-nje-aksident-220959" }