Albërije Hadërgjonaj publikon këngën e re, shfaqet në super formë (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:09 19-04-2019 Albërije Hadërgjonaj publikon këngën e re, shfaqet në super formë (VIDEO)

Albërije Hadërgjonaj ka publuar kënëgn e saj më të re.  ‘Pa të nuk mundem’ titullohet kënga e saj, e cila ëhstë shoqëruar edhe me videoklip.

Ndërkohë, si gjithmonë edhe këtë herë Albërie ka befasuar me pamjen e saj.

Këngëtarja në këtë videoklp shihet e veshur e gjitha në të zeza dhe me flokë të drejtë dhe stil modern.

Albëria tregon shpesh përmes postimeve se sa shumë i jep rëndësi dukjes së saj dhe përkujdesjes për trupin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026394844055176
array(1) { ["section"]=> string(77) "alberije-hadergjonaj-publikon-kengen-e-re-shfaqet-ne-super-forme-video-160992" }