Albi Nako i jep pozicionin e rëndësishëm Alba Hoxhës (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:35 24-09-2019 Albi Nako i jep pozicionin e rëndësishëm Alba Hoxhës (VIDEO)

Pas divorcit me balerinën Klaudia Pepa, Albi Nako u përfol për një lidhje me bukuroshen Alba Hoxha, e cila më pas u tha se përfundoi.

Në disa foto të publikuara së fundmi nga Xing.al dyshja shfaqesin së bashku në një restorant në Tiranë. Ndërkohë, nuk ka vonuar shumë dhe ata kanë ndarë një lajm me fansat. Alba do të jetë pedagoge në "Albi Nako Dance Academy".

"Tashmë pjesë e Albi Nako Dance Academy vjen si pedagoge në 3 disiplina si - balet modern , street jazz dhe dance konteporan për çdo grup moshë. Çdo investim i duhur kthehet në kohën më të bukur. Starton në 1Tetor the best dancer", ka shkruar Albi.

Ndërkohë të njëjtën video e ka publikuar edhe Alba.

-640-0-5d8936472d6d8.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.009519100189209
array(1) { ["section"]=> string(65) "albi-nako-i-jep-pozicionin-e-rendesishem-alba-hoxhes-video-179575" }