Albi Nako i vë vulën gjithçkaje, ja si e quan historinë me Klaudjan "live" në “DWM”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:02 02-10-2017 Albi Nako i vë vulën gjithçkaje, ja si e quan historinë me Klaudjan

Mbrëmjen e sotme në spektaklin e “DWM”, pas largimit të Linda Reit nga gara në vendin e tyre ka ardhur Aurela Hoxha dhe aktori i madh Mehdi Malkaj.

Pasi Aurela dhe Mehdiu kanë mbaruar kërcimin e tyre të parë, juria ka bërë komentet përkatëse, ndër to kanë rënë në sy fjalët që ka thënë Albi, shkruan newsbomb.al.

“Mirë e the, si e the Mehdi… lidhjet pëfundojnë, njerëzit mbeten dhe jeta vazhdon”, tha ndër të tejra Albi gjatë fjalës së tij mbi kërcimin e parë të konkurentëve më të rinj.

Kjo tregon se koreografi ka vendosur ta lërë pas të shkuarën e të vazhdojë të ecë përpara.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093789100646973
array(1) { ["section"]=> string(84) "albi-nako-i-ve-vulen-gjithckaje-ja-si-e-quan-historine-me-klaudjan-live-ne-dwm-94497" }