Albi Nako rrëfen sëmundjen: Kurohem prej 4 vitesh, eci dhe me paterica

Publikuar tek: barometri, më 08:32 04-01-2017 Albi Nako rrëfen sëmundjen: Kurohem prej 4 vitesh, eci dhe me paterica

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029332160949707
array(1) { ["section"]=> string(74) "albi-nako-rrefen-semundjen-kurohem-prej-4-vitesh-eci-dhe-me-paterica-64545" }