Aleanca Kuq e Zi paralajmëron protestën nesër: Do i vëmë zjarrin

Publikuar tek: politike, më 23:22 01-11-2015 Aleanca Kuq e Zi paralajmëron protestën nesër: Do i vëmë zjarrin

Pas protestës të zhvilluar sot për “Rrugën e Arbrit”, Aleanca Kuq e Zi ka paralajmëruar për zhvillimin e një tjetër proteste ditën e nesërme.

“Nesër në orën 10:00 në protestë. Tym dhe zjarr”, shkruhet në njoftimin e AKZ por pa dhënë informacion për vendin se ku do të realizohet protesta. Gjatë ditës së sotme, kreu i AKZ, Kreshnik Spahiu tha se duhet të përgjigjen të gjithë ministrat që kanë bllokuar ndërtimin e Rrugës së Kombit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097479820251465
array(1) { ["section"]=> string(69) "aleanca-kuq-e-zi-paralajmeron-protesten-neser-do-i-veme-zjarrin-24449" }