Alesia Bami e thotë troç: Martesën po e pres me krahë hapur, dua fëmijë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:58 18-09-2019 Alesia Bami e thotë troç: Martesën po e pres me krahë hapur, dua fëmijë

Alesia Bami është një vajzat më të komentuara të showbiz-it shqiptar.

Ditën e sotme ajo ishte pjesë e panelit në emisionin 'Ftesë në 5' , ku u diskutua nëse gratë janë më të lumtura beqare apo të martuara.

Edhe pse për momentin në statusin e beqares, bukuroshja 20 vjeçare tregoi se nuk i frikësohet aspak martesës, madje është duke pritur me krahë hapur për personin e duhur.

E pyetur se sa fëmijë dëshiron të ketë në të ardhmen, Alesia tha se gjithnjë ka ëndërruar të jetë mamaja e një vajze dhe një djali.

Kujtojmë që së fundmi, Alesia ka qenë në qendër të mediave për shkak të dy bizneseve të saj që ka hapur.

Screenshot_10.jpg

Screenshot_11.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.056777954101562
array(1) { ["section"]=> string(76) "alesia-bami-e-thote-troc-martesen-po-e-pres-me-krahe-hapur-dua-femije-178930" }