Alesia Bami tregon me sa lekë e kalon muajin, Manushi dyshues, i kafshon... (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:36 24-02-2020 Alesia Bami tregon me sa lekë e kalon muajin, Manushi dyshues, i kafshon... (Foto) Alesia Bami

Ish-velina Alesia Bami ka folur për shpenzimet e saj mujore dhe pagesat në televizion.

Ajo u shpreh se rroga e saj e parë në televizion ka qenë 300 mijë lekë dhe u kërkonte lekë prindërve.

Ndërsa rrëfeu se tani e kalon muajin edhe me 400 mijë lekë.

'Jam mësuar ta kaloj muajin dhe me pak lekë. Kur ka qenë më e vogël rroga ime në televizion ishte 300 mijë lekë dhe nuk më dilte. Jetoja edhe me prindërit dhe kisha ndihmën e tyre. Kërkoja dhe nga ata. Sot duke e parë mund të jetoj edhe me 400 mijë lekë.'

Mirëpo kjo gjë është vënë në dyshim nga moderatori Edi Manushi, i cili i kërkoi të hiqte këpucët për të parë markën dhe i kafshoi orën për të vërtetuar nëse ishte floriri.

Screenshot_9_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Këngëtarja shqiptare bëhet nënë për herë të parë, pas 8 vitesh martesë (Foto)
Tayna ndez rrjetin, poston foto pa të brendshme (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.0088441371917725
array(1) { ["section"]=> string(82) "alesia-bami-tregon-me-sa-leke-e-kalon-muajin-manushi-dyshues-i-kafshon-foto-196317" }