Alfred Kacinari dhe Edmond Zhulali nderohen me titullin "Mjeshtër i madh"

Publikuar tek: barometri, më 07:14 31-03-2017 Alfred Kacinari dhe Edmond Zhulali nderohen me titullin

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12541508674622
array(1) { ["section"]=> string(77) "alfred-kacinari-dhe-edmond-zhulali-nderohen-me-titullin-mjeshter-i-madh-73662" }