Alfred Lela tallet me Murrizin, s’përmbahet deputeti: Ti dhe Basha jeni b*thëpalarë e pederastë

Publikuar tek: politike, më 14:40 09-10-2019 Alfred Lela tallet me Murrizin, s’përmbahet deputeti: Ti dhe Basha jeni b*thëpalarë e pederastë Myslim Murrizi - Alfred Lela

Gazetari dhe analisti Alfred Lela është tallur ditën e sotme me deputetin Myslim Murrizi për deklaratat që ky i fundit bëri nga foltorja e Parlamentit.

“Kur shoh e dëgjoj Myslim Murrizin në Kuvend fus kokën ndër duar dhe them: E vraftë zoti Lulzim Bashën”, shkruan Lela në një postim në Facebook.

Por kjo ka sjellë edhe reagimin e Murrizit, i cili i është përgjigjur në të njëjtën mënyrë, shoqëruar me kode.

Deputeti e quan Lelën dhe kreun e opozitës Lulzim Basha b*thëpalarë, pederastë dhe sahanlëpirës, teksa i kujton bashkëpunimin e viteve më parë.

“Hahahaha frede lela!!!!!

O Freço Lela! Kur ka qene MM ne parlament, ti o FL dhe LB keni qene ne PS sepse jeni BPL dhe PDRS dhe S H L P”, shkruan ai.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072910785675049
array(1) { ["section"]=> string(100) "alfred-lela-tallet-me-murrizin-s-permbahet-deputeti-ti-dhe-basha-jeni-b-thepalare-e-pederaste-181386" }