Ali Ahmeti dhe Menduh Thaçi në kafe sëbashku

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:35 15-05-2015 Ali Ahmeti dhe Menduh Thaçi në kafe sëbashku

Ali Ahmeti dhe Menduh Thaçi e kanë lënë mënjanë mërinë që kanë me njëri tjetrin. Po përpiqen të zgjidhin çështjen e shqiptarizmës, duke folur për situatën në Maqedoni, por edhe për rolin e tyre si liderë të partive shqiptare. Paraditen djeshme ata janë ulur së bashku në një kafene në Tetovë, një qytet, me shumicë shqiptarësh. Siç duket dhe nga foto, situatën nuk e kanë aq të thjeshtë por në fund kuptohet nga buzëqeshjet e tyre se takimi ka ecur mirë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02054500579834
array(1) { ["section"]=> string(50) "ali-ahmeti-dhe-menduh-thaci-ne-kafe-sebashku-11215" }