Alien: Covenant, del traileri i frikshëm i filmit të famshëm (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:37 25-12-2016 Alien: Covenant, del traileri i frikshëm i filmit të famshëm (Video)

Është publikuar traileri i filmit “Alien: Convenant” nga regjisori i famshëm Ridley Scott.

Filmi pritet të dalë në kimena në Maj të 2017-ës dhe ështqë vazhdim i filmit të parë të publikuar në 1979-ën. Në rolin e aktorëve kryesorë janë kasta e filmit Prometheus, Noomi Rapace dhe Guy Pearce së bashku me fytyra të reja si Katherine Waterston, Demian Bichir, Billy Crudup, and Danny McBride.

Filmi pritet të jetë plot skena aksioni horror dhe fantashkencë, duke u rikthyer në origjinalitet. /Newsbomb.al

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.042789936065674
array(1) { ["section"]=> string(70) "alien-covenant-del-traileri-i-frikshem-i-filmit-te-famshem-video-63733" }