Alket Islami në një karrocë me gomar, Saimir Kodra i “Ça thu” i thotë: Qenkeni bërë tre gomerë bashkë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:56 15-08-2015 Alket Islami në një karrocë me gomar, Saimir Kodra i “Ça thu” i thotë: Qenkeni bërë tre gomerë bashkë Foto e Alket Islamit dhe komentet e Sajmir Kodrës

Fotografi Alket Islami, i njohur për veçantinë e fotove të tij, këtë herë ka hipur në një gomar me karrocë.

Fotoja ka tërhequr edhe vëmendjen e gazetari të Agon Chanel, Saimir Kodra i cili i ka lënë një koment tejet ironik: Aman, qenkeni bërë tre gomerë bashkë” i shkruan Saimiri i “ Ça thu”. Islami ka preferuar mos t’i kthejë koment e ta marrë me sportivitet duke e mbyllur të gjithën me një “like”.

Ndërsa gazetari ka pasuar edhe me një koment tjetër “Hajdar...me këtë foto do shkonte:
Pushkët kërcasin bombat po pëllcasin
Topa mitraloza rrahin pa pushim”, shkruan Kodra duke i dhënë kështu një tjetër sugjerim Islamit i cili kishte zgjedhur këtë  përshkrim për foton: “ More xhaxha, në fshat ka drith të fshehur, këtë s’e diskutoj unë”!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0089919567108154
array(1) { ["section"]=> string(103) "alket-islami-ne-nje-karroce-me-gomar-saimir-kodra-i-ca-thu-i-thote-qenkeni-bere-tre-gomere-bashke-18442" }