Alketa ndan me fansat, atë që s'ka bërë prej vitesh

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:49 28-07-2016 Alketa ndan me fansat, atë që s'ka bërë prej vitesh

Moderatorja Alketa Vejsiu është ndër të rrallat personazhe të ekranit shqiptar, që nuk ka dashur ta bëjë publike jetën e saj familjare.

Alketa gjithmonë ka preferuar që ti mbaj në fshehtësi 2  fëmijët e saj. Ajo ka postuar foto në Instagram me një fëmijë në krahë.  Moderatorja shkruan “Nuk mund të jetë më bukur se kaq”. Alketa ka dy fëmijë, vajzën Nicol dhe Lionelin.

E me kë tjetër përveç Lionelit do kalonte kaq bukur moderatorja!keta.jpg

alketa_234.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029871940612793
array(1) { ["section"]=> string(56) "alketa-ndan-me-fansat-ate-qe-s-ka-bere-prej-vitesh-48035" }