Alketa Vejsiu i futet muzikës? Moderatorja zbulon bashkëpunimin me Noizyn

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:05 21-11-2019 Alketa Vejsiu i futet muzikës? Moderatorja zbulon bashkëpunimin me Noizyn

Alketa Vejsiu është një ndër moderatoret më oratore dhe më të pëlqyera nga publiku, por duket se këtë herë do të na vijë në një formë ndryshe.

Së fundmi Alketa ka publikuar në Instagram një foto me reperin Noizy dhe thotë se po mendojnë të sjellin një projekt së bashku.

Moderatorja na lë të dyshojmë nëse bëhet fjalë për një këngë apo për një projekt mode, por tregon me siguri se Noizy ka punuar me shumë dashuri për projektin.

 “Çfarë mendoni që po projektojmë me Noizy?

#theking is ready to HIT ! Ready to sing or ready for a very fashionable project?

Fansat e Noizy në instamessage-in tim po bëjnë namin! Noizy ishte shumë mirë! Ju do shumë! Ka ca superprojekte që do t’ju kënaqin pa masë! Dhe ka bërë me dashuri një dhuratë për ju që do ta keni gati shumë shpejt!

Ky #bornstar ka një sekret! Nuk e duartrokasin rastësisht 100.000 njerëz në shesh në koncerte!”, shkruan Alketa, por fansat kanë aluduar se bëhet fjalë për një këngë.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023699045181274
array(1) { ["section"]=> string(79) "alketa-vejsiu-i-futet-muzikes-moderatorja-zbulon-bashkepunimin-me-noizyn-186633" }