Alketa Vejsiu plot elegancë, publikon foto nga dasma mbretërore

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:52 11-10-2016 Alketa Vejsiu plot elegancë, publikon foto nga dasma mbretërore

Mes të ftuarish në dasmën mbretërore të shumtë kanë qenë edhe personazhet e njohura të jetës publike.

Një ndër ta ka qenë edhe moderatorja Alketa Vejsiu e cila i është përshtatur më së miri dasmës madhështore të Princ Lekës dhe Elia Zaharias e veshur me fustan të gjatë i cili i nxjerr në pah linjat.

Moderatorja ka publikuar një foto nga dasma e disa ditëve më parë ku vlen të thuhet se duket mjaft elegante. Newsbomb.al

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035176992416382
array(1) { ["section"]=> string(68) "alketa-vejsiu-plot-elegance-publikon-foto-nga-dasma-mbreterore-55850" }