Alketa Vejsiu: S’e kisha menduar kurrë që kjo foto do bënte xhiron e Instagramit. Habitet dhe vetë nusja

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:03 07-10-2016 Alketa Vejsiu: S’e kisha menduar kurrë që kjo foto do bënte xhiron e Instagramit. Habitet dhe vetë nusja

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu, gjithashtu pronarja e “Class Event” që merret me organizimin e ceremonive të dasmave ka ngelur e surprizuar që kjo foto e shkrepur nga stafi i saj ka bërë xhiron e instagramit online.

Një fakt i tillë ka habitur edhe vetë nusen ndërsa komentuesit shkruajnë se çelësi i suksesit qendron te thjeshtësia.

“Asnjëherë nuk e kisha menduar që kjo foto do të bënte xhiron e instagramit online! Është shpërndarë në qindra profile botërore për nuset dhe dekoret e martesave”, shkruan Vejsiu.

sup.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0083789825439453
array(1) { ["section"]=> string(108) "alketa-vejsiu-s-e-kisha-menduar-kurre-qe-kjo-foto-do-bente-xhiron-e-instagramit-habitet-dhe-vete-nusja-55373" }