Alketa Vejsiun e kap paniku live, pyet me lot në sy: Tërmet ishte ky?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:37 23-09-2019 Alketa Vejsiun e kap paniku live, pyet me lot në sy: Tërmet ishte ky?

Mbrëmjen e sotme ka nisur puntata e parë e spektaklit të kërcimit ‘Dance ëith me’, ku u prezantua juria e re dhe çiftet pjesëmarrës.

Mirëpo në një moment, teksa juria po komentonte performancën e Eduart Ndocajt dhe Kejvina Kthellës, ka ndërhyrë moderatorja Alketa Vejsiu e frikësuar dhe me lot në sy.

‘Tërmet ishte ky?’, pyeti ajo dhe e njoftuan se ishte vetëm një bubullimë.

Alketa u ndal edhe tërmeti i rremë i djeshëm dhe tregoi se ishte skandalizuar nga lajmi.   

Screenshot_9.png

Screenshot_8.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021866798400879
array(1) { ["section"]=> string(73) "alketa-vejsiun-e-kap-paniku-live-pyet-me-lot-ne-sy-termet-ishte-ky-179544" }