"Alla meksikan" me puro dhe kapele, ja ku po i kalon pushimet "bosi" i medias shqiptare

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:35 11-07-2017

“I përfolur per sondazhet sa herë ka zgjedhje, drejtues dhe pronar i dy mediave, Ylli Ndroqi Konsull nderi i Meksikës në Shqipëri, duket se stilin meksikan e ka komod edhe në plazh. Por ai nuk është në Kankun apo në bregdetin meksikan, Ylli Ndroqi me gruan dhe familjen janë klientë të përhershëm të Folie Marine në Jalë, vendi me ekskluziv i jugut perlë shqiptar”.

Kështu shkruan opinionisti Olti Curri në faqen e tij në facebook teksa ka publikuar foton e Ylli Ndroqit,  në cilën ka dalë me kapelë në kokë dhe poro në dorë tejet i relaksuar. Teksa një pjesë e mirë e shqiptarëve sodomos biznesmenët preferojnë t'i kalojnë pushimet jashtë vendit, Ndroqi ka vendosur të shijojë bukuritë e Shqipërisë. /Newsbomb.al/

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0087108612060547
array(1) { ["section"]=> string(88) "alla-meksikan-me-puro-dhe-kapele-ja-ku-po-i-kalon-pushimet-bosi-i-medias-shqiptare-85799" }