Alma Bektashi i hakërrehet portaleve: Kam bërë hundën për shtatë palë qejfet e mia

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:37 21-11-2016 Alma Bektashi i hakërrehet portaleve: Kam bërë hundën për shtatë palë qejfet e mia

Pas publikimit të lajmit se këngëtarja e njohur Alma Bektashi ka bërë ndërhyrje në hundë reagon ashpër ndaj portaleve këngëtarja.

Përmes postimit këngëtarja nuk mohon aspak operacionin dhe tegon se e ka bërë për shtatë palë qefet e veta.

Ndërkohë me plot ironi shton se ka bërë edhe vetullat tattoo.

“Po pse cfare menduat ju portale te dashura se do e mohoja nje gje te tille??? Se paku mos ma fyeni intelegjencen me ato pseudo-kengetaret qe mohojne cdo nderhyrje!!!
A e kam bere hunden- Po natyrisht
Pse? - per shtate pale qefet e mija ...

U harrova edhe nje gje .... kam vetullat tattoo!! Hajt shnet!!!” shkruan Bektashi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037264823913574
array(1) { ["section"]=> string(87) "alma-bektashi-i-hakerrehet-portaleve-kam-bere-hunden-per-shtate-pale-qejfet-e-mia-60235" }