Almeda dhe i biri lënë spitalin, prindërit e rinj fotografohen me djalin në krah

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:59 08-05-2019 Almeda dhe i biri lënë spitalin, prindërit e rinj fotografohen me djalin në krah

Disa ditë më parë çifti shumë i dashur për publikun Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman u bënë prindër për herë të parë.

Almeda solli në jetë një djalë i cili quhet Efehan.

Të shumta ishin fotot e publikuar në rrjetet sociale ku tregonin atmosferen që kishin përgatitur për ardhjen në jetë tëvogëlushit Efehan.

Dhe mbrëmjen e kaluar çifit është fotografuar së bashku me djalin në krah pasi kanë lënë spitalin.

'Jam shumë e lumtur, aktualisht jam mbi re”, tha Almeda Abazi, të cilës nga emocionet i dridhej edhe zëri.

auto_almeda-21557311764.jpgauto_almeda-31557311766.jpgauto_almeda-4-11557311769.jpg

auto_almeda-51557311771.jpg

auto_-640-0-5cd1b6d10b1621557311774.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069169998168945
array(1) { ["section"]=> string(86) "almeda-dhe-i-biri-lene-spitalin-prinderit-e-rinj-fotografohen-me-djalin-ne-krah-163434" }