Almeda dhe Tolgahan në pritje të fëmijës së dytë, publikon foton e ëmbël në rrjetet sociale

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:15 25-11-2020 Almeda dhe Tolgahan në pritje të fëmijës së dytë, publikon foton e ëmbël në rrjetet sociale

Almeda Abazi dhe partneri i saj turk, Tolgahan Sayisman janë në pritje të fëmijës së dytë.

Lajmin e ka bërë të ditur Almenda, përmes një fotoje në rrjetet sociale. Ajo ka postuar një foto së bashku me bashkëshortin e saj në kopshtin e shtëpisë, teksa mban me dorë barkun e rrumbullakosur.

Bashkëngjitur fotos ajo shkruan: “Bebushi numër dy po vjen. Mezi po pres të të takoj!” shkruan Almeda.

Akoma nuk dihet gjinia e fëmijës, pasi çifti ka preferuar që ta mbajë sekret për momentin.

almeda.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Adrola Dushi si rrallëherë pozon topless: Opinioni juaj s’më paguan faturat
»
Article Logic
Execution time: 0.011361837387085
array(1) { ["section"]=> string(97) "almeda-dhe-tolgahan-ne-pritje-te-femijes-se-dyte-publikon-foton-e-embel-ne-rrjetet-sociale-229051" }