Almeda e Tolga prindër për herë të parë, del FOTO e familjes së re, pak pas lindjes së Efehan

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:51 06-05-2019 Almeda e Tolga prindër për herë të parë, del FOTO e familjes së re, pak pas lindjes së Efehan

Ish-Miss Shqipëria Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj Tolgahan janë bërë për herë të parë prindër të një djali.

Pak pas lindjes, janë shkrepur edhe fotot e para të Almedës dhe Tolgës, të cilat kanë nisur të shpërndahen me shpejtësi në rrjet. 

Sipas mediave turke, Almeda e ka sjellë në jetë djalin që e kanë pagëzuar me emrin Efehan, në orën 05:21 minuta të kësaj të diele. Vogëlushi peshon 3 kilogramë e 285 gramë dhe është 50 cm i gjatë.

Screenshot_12.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.063302040100098
array(1) { ["section"]=> string(98) "almeda-e-tolga-prinder-per-here-te-pare-del-foto-e-familjes-se-re-pak-pas-lindjes-se-efehan-163142" }