‘Alo policia, urgjent te Fresku’, qytetarët kapin burrin e moshuar që ndiqte vajzën! Policia e prangos te shkallët e pallatit (I gjen prezervativë dhe viagra)

Publikuar tek: aktualitet, më 16:04 25-01-2020 ‘Alo policia, urgjent te Fresku’, qytetarët kapin burrin e moshuar që ndiqte vajzën! Policia e prangos te shkallët e pallatit (I gjen prezervativë dhe viagra) Nga aksioni

Një vajzë e re ka kërkuar ndihmën e policisë pasi një person i moshuar e përndiqte.

Me marrjen e telefonatës së vajzës e cila kërkonte ndihmë, efektivët e komisariatit nr. 4, i vihen në ndihmë vajzës në zonën e Freskut ndërsa aty disa qytetarë e kishin kapur burrin e moshuar duke pritur mbërritjen e patrullës. E gjithë ngjarja është publikuar nga emisioni 112 në Report Tv.

Pas mbërritjes efektivët kryejnë shoqërimin e burrit i cili refuzon të shkojë në komisariat por dy efektivët e marrin me forcë duke e kapur nga të dyja krahët. Gjatë kontrollit, atij i është gjetur një sasi e madhe prezervativësh dhe viagrash. Ai është proceduar penalisht ndërsa rrezikon dënimin me burg nga 6 muaj deri në 4 vite.

 

Screenshot_14.jpgScreenshot_13.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019535064697266
array(1) { ["section"]=> string(158) "alo-policia-urgjent-te-fresku-qytetaret-kapin-burrin-e-moshuar-qe-ndiqte-vajzen-policia-e-prangos-te-shkallet-e-pallatit-i-gjen-prezervative-dhe-viagra-193131" }