AMA i tërhoqi vëmendjen, shpërthen Roza Lati (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:35 18-04-2019 AMA i tërhoqi vëmendjen, shpërthen Roza Lati (FOTO)

Disa ditë më parë moderatorja e njohur Roza Lati bëri bujë në media teksa u shfaq në emisionin e saj me reperen Baby G duke dredhur një cigare, e cila u përfol si marijuanë.

Ky veprim u kritikua në masë, ndërsa ditën e djeshme Autoriteti i Mediave Audiovizive i tërhoqi vëmendjen lidhur me këtë.

Ndërkohë, nuk ka vonuar shumë dhe ka reaguar vetë Roza. Përmes një postimi në Instastory, moderatorja u drejtohet ashpër portalve.

"Hahahah vazhdoni e përmendni emrin tim për duhanin e dredhur. Marijuanën futeni aty ku fusni idetë tuaja gjeniale, ju palaçot e portalve", ka shkruar ajo.

-640-0-5cb829a821891.jpg

-640-0-5cb829a9cd115.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0087480545043945
array(1) { ["section"]=> string(55) "ama-i-terhoqi-vemendjen-shperthen-roza-lati-foto-160908" }