Amarda Toska shofere “pa flitra” (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:18 24-08-2016 Amarda Toska shofere “pa flitra” (Foto)

Amarda Toska, nuk di të jetë vetëm një prezantuese apo nënë e mirë, por edhe një shofere e bukur dhe e zonja.

Ajo ka postuar foto në Instagram ku ndodhet në makinë, e veshur me rroba të kuqe, ka lidhur flokët dhe ngjan shumë e ëmbël.

“Kot..no filter”- shkruan Ami, teksa ka postuar fotot.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.042643070220947
array(1) { ["section"]=> string(41) "amarda-toska-shofere-pa-flitra-foto-50708" }