Amari i 'dhuroi' Oltës unazën më të bukur dhe ajo tha 'Po' përgjithmonë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:09 16-09-2020 Amari i 'dhuroi' Oltës unazën më të bukur dhe ajo tha 'Po' përgjithmonë Olta Gixhari me bebin Amar

Olta Gixhari tashmë është bërë nënë dhe nuk "e mban vendi" nga gëzimi, të cilin e shfaq thuajse çdo ditë përmes postimeve në rrjete sociale.

Ajo po shijon ditët më të bukura të jetës së saj në Spanjë, me bashkëshortin dhe djalin e sj Amar. Tashmë e gjithë bota e aktores vërtitet rreth bebushit të saj, të cilin ende nuk na e ka prezantuar me fytyrë.

Mirëpo pavarësisht se nuk e kemi parë fytyrën e ëngjëllit të vogël, mami Olta shpeshherë ndan foto me Amarin, siç ishte dhe kjo e sotmja.

“…dhe thashë PO përgjithmonë”- shkruan Olta krahas fotos ku ka vendosur “unazën” nga i biri.

olta.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E mbajti sekret prej kohësh, ja kush është sportisti që i ka 'rrëmbyer' zemrën Fjoralba Ponarit (EMRI-FOTO)
'Më raftë pika mua', Klea Huta ka kaluar një natë jo të qetë me Kridin e vogël... (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.012514114379883
array(1) { ["section"]=> string(74) "amari-i-dhuroi-oltes-unazen-me-te-bukur-dhe-ajo-tha-po-pergjithmone-220604" }