Ambasada amerikane apel shqiptarëve: Vendos ti për veten tënde, voto!

Publikuar tek: aktualitet, më 13:34 04-06-2015 Ambasada amerikane apel shqiptarëve: Vendos ti për veten tënde, voto!

Ambsada Amerikane në Shqipëri ju ka bërë thirrje votuesve  të marrin pjesë në votime, si e vetmja mënyrë  për të vendosur për veten. Në një postim në profilin zyrtar në “FacbooK”, ambasada amerikane ju bën thirrje votuesve shqiptarë të vendosin përms votës për të ardhmen dhe demokracinë e vendit. Pas 17 ditësh shqiptarët do të votojnë për zgjedhjen e drejtuesve të 61 njësive të reja administrative.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bashkëpunimi në luftën ndaj krimit, Çako takohet me Lallën
Mbytet një 25-vjeçare në Liqenin Artificial të Tiranës »
Article Logic
Execution time: 0.013231039047241
array(1) { ["section"]=> string(72) "ambasada-amerikane-apel-shqiptareve-vendos-ti-per-veten-tende-voto-12675" }