Ambasada amerikane dhe Delegacioni i BE-së thirrje partive politike: Përgjegjësi madhore për të arritur marrëveshjen

Publikuar tek: politike, më 10:55 15-04-2016 Ambasada amerikane dhe Delegacioni i BE-së thirrje partive politike: Përgjegjësi madhore për të arritur marrëveshjen

Ambasada amerikane dhe Delegacioni i Bashkimit Europian në Tiranë u bën sot të gjitha partive politike shqiptare që të mbështesin reformën në drejtësi dhe të arrijnë marrëveshjen

“Ambasada e Shteteve të Bashkuara dhe Delegacioni i Bashkimit Europian mirëpresin rifillimin e dialogut në komisionin parlamentar për reformën në drejtësi. U bëjmë thirrje të gjitha partive politike që të dëgjojnë 91% të shqiptarëve që e mbështesin këtë reformë të rëndësishme, duke e çuar atë drejt përfundimit me sukses pa vonesa apo pengesa. Të gjitha partitë politike kanë një rol në këtë proces dhe kanë përgjegjësinë madhore për të arritur një marrëveshje.’’, thuhet në deklaratën e tyre të përbashkët.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0097088813781738
array(1) { ["section"]=> string(121) "ambasada-amerikane-dhe-delegacioni-i-be-se-thirrje-partive-politike-pergjegjesi-madhore-per-te-arritur-marreveshjen-37751" }